Lactex
O Nas

Lactex jest firmą polską, specjalizującą się w eksporcie produktów mleczarskich do odbiorców z całego świata. Jest ona rozpoznawalna jako godny zaufania partner zarówno w Polsce, jak i za granicą. Renoma naszej firmy została wypracowana latami konsekwentnych i wytrwałych działań. Lactex jako firma z w pełni polskim kapitałem jest zarządzana przez ludzi, którzy specjalizują się w tej branży od 1989 roku.

Lactex jest marką rozpoznawalną wśród partnerów w Europie, Afryce, Środkowym Wschodzie, Azji i Ameryce Południowej. Nasza współpraca z klientami zagranicznymi została zbudowana a mocnym fundamencie opartym na uczciwości, zaufaniu i profesjonalizmie.

W trakcie wielu lat naszej pracy Lactex zawsze działał w zgodzie z zasadami etyki zawodowej, uzyskując w ten sposób wysoką renomę na rynku mleczarskim. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, jak również pozytywne nastawienie do tego, co robimy, są cechami wyróżniającymi naszą firmę. Podążając za nowymi trendami i obserwując tendencje na rynku mleczarskim, firma stara się jednocześnie zachować swój unikalny styl i tradycję.

To, co wyróżnia Lactex spośród wielu podobnych firm w Polsce i UE to nasze podejście do pracy. Niewątpliwie, sprzedaż jest podstawą działalności zarówno naszej, jak i innych producentów. To, co jednak wyróżnia nas - to nasze umiejętności negocjacyjne, doświadczenie w handlu, wyczucie rynku i rozumienie potrzeb klienta - tych cech nie da się wyuczyć. Z tego też powodu sprzedawanie produktów mleczarskich to prawdziwa sztuka.